Adviesteam

Innovatie – regionale ontwikkeling - Europa. De complexiteit van deze onderwerpen vraagt om een hoog gemotiveerd team dat interdisciplinair kan werken. 

Een gefundeerde opleiding en meestal uitgebreide ervaring, samen met een hoge vakkundige en persoonlijke  competentie in handelen waarborgen een succesvol verloop van het project. 

Continuïteit naar binnen en naar buiten komen ook in het feit tot uitdrukking alle taken uitsluitend worden bewerkt door eigen collegae met een vast dienstverband.

Dieter Meyer

Diplom-Ökonom
Directie en projectleider
Werkzaam sinds 1983

E-Mail: meyer@eurooffice.de

Marlis Puls

M.A.
Projectleider
Werkzaam sinds 1989

E-Mail: puls@eurooffice.de

Markus Schepke

Diplom-Ökonom
Projectleider
Werkzaam sinds 1996

E-Mail: schepke@eurooffice.de

Brigitte Meyer

M.A. Geographie
Projectleider | EUROPE DIRECT | eurodesk
Werkzaam sinds 1997

E-Mail: bmeyer@eurooffice.de

Marco Stüber

Diplomingenieur Raumplanung 
Projectleider
Werkzaam sinds 1997

E-Mail: stueber@eurooffice.de

Kathrin Alteruthemeyer

Diplom-Geographin 
Projectleider
Werkzaam sinds 2000

E-Mail: alteruthemeyer@eurooffice.de

Daniel Kipp

Dr. phil. Diplom-Geograph 
Projectleider
Werkzaam sinds 2002

E-Mail: kipp@eurooffice.de

Bettina Rosenbohm

Diplomingenieurin Raumplanung 
Adviseur
Werkzaam sinds 2006

E-Mail: rosenbohm@eurooffice.de

Peter Zenner

Diplomingenieur Raumplanung
Adviseur
Werkzaam sinds 2006

E-Mail: zenner@eurooffice.de

Michael Wenzel

Dipl.-Geogr.
Adviseur
Werkzaam sinds 2014

E-Mail: wenzel@eurooffice.de

Nicole Meyer

M.A.
Adviseur
Werkzaam sinds 2014

E-Mail: nmeyer@eurooffice.de

Maike Schulte

M.A.
Projectleider
Werkzaam sinds 2016

E-Mail:

Heiner Steinbrink

Dipl.-Geogr.
Adviseur
Werkzaam sinds 2017

E-Mail: 

Thomas Preuß

Dipl.-Des.
employed since 2017

E-Mail: 

Kathrin Meemken

M.A.
Consultant
employed since 2018

E-Mail: